0532 361 06 69
DUYURULAR
HABERLER
ÖNEMLİ LİNKLER
ESKİŞEHİR MASA TENİSİ TURNUVA SONUÇLARI 09/10 EYLÜL 2017

Resim Yok

ESKİŞEHİR 2.VETERAN MASA TENİSİ SAMPİYONASI SONUÇLARI

TEK KADINLAR 40-49 YAŞ GRUBU
1-ÜLKÜ BELİR                          (BRS)
2-SELDA AYDIN                        (ANK)
3-ZEHRA ŞİMŞEK                      (İST)
3-HATİCE SÖZER KOÇANALI   (BRS)

TEK KADINLAR 50-59 YAŞ GRUBU
1-ESEN YAZICI                           (SRY BOSNA)
2-SERPİL PINAR                        (İST)
3-ZÜBEYDE KAN                       (İST)
3-TÜLİN SARIPINAR KARATAŞ (BRS)

CONS:YASEMİN FUNDA ÖNER (İST)


70+TEK ERKEKLER
1-TARIK ÖZKAN                           (İST)
2-OKTAY ARAS                            (İST)
3-CAN BİNGÖL                             (İST)

TEK ERKEKLER 65-69 YAŞ GRUBU
1-H.FEHMİ YAVUZER                   (BRS)
2-HALİT İBAK                                (İST)
3-SABRİ İSKİT                              (İST)
3-ŞENEL ALTUN                           (ESK)
       
CONS:SEYHAN CANDAN      (İST)


TEK ERKEKLER 60-64 YAŞ GRUBU
1-MUSTAFA AKAR                         (İST)
2-FADIL OLGUNER                        (LEF.KIBRIS)
3-ALP KAMHİ                                  (İST)
3-SADİ ULUÇAY                             (İST)
 
 CONS: OSMAN GÜNAL              (İST)


TEK ERKEKLER 50-59 YAŞ GRUBU
1-MURAT GÜNAY                           
2-A.YUSUF ARK                            (ANK)
3-ADNAN YÜKSEL                        (ANK)
3-TANER ÖZDURDU                     (ANK)
 
CONS: CENGİZ ŞANLIER          (ANT)


TEK ERKEKLER 40-49 YAŞ GRUBU
1-HASAN ÇAĞRICI                       (ANK)
2-ENSARİ ACAR                           (ANK)
3-TUFAN YALÇIN                          (ANK)
3-MESUT BARKALE                      (KON)

CONS:H. İBRAHİM SERBEST       (İST)


TEK ERKEKLER 30-39 YAŞ GRUBU
1-VELİHAN ÇAYHAN                      (ANK)
2-LEVENT ÜSTÜN                          (BİL)
3-MUSTAFA TEKE                          (ANK)
3-K.ALP DOĞUKANLI                     (ESK)

CONS: ÖZEN ATLIHAN                  (İST)


ÇİFT KADINLAR 40+YAŞ GRUBU 
1- FULYA DİKER- SELDA AYDIN 
2-SERPİL PINAR-NESLİHAN ÖNER
3-TÜLİN KARATAŞ-ÜLKÜ BELİR
3-ŞULE YILDÖN-HATİCE KOÇANALI

CONS:FUNDA ÖNER-ZÜBEYDE KAN


ÇİFT ERKEKLER 60+YAŞ GRUBU
1-MUSTAFA AKAR-A.ERTUĞRUL HENDEN
2-H.FEHMİ YAVUZER- HALİT İBAK
3-ŞENEL ALTUN-FADIL OLGUNER
3-FERİT ATABEY-ALP KAMHİ

CONS:SADULLAH ŞEN-YALÇIN KALAY


ÇİFT ERKEKLER 50-59 YAŞ GRUBU
1-ADNAN YÜKSEL-ÜMİT ZEDELENMEZ
2-TANER ÖZDURDU-AYDIN DEMİRKOL
3-KAYA GÜLSÜN ATİLLA ÇAMLIDAĞ
3-A.YUSUF ARK-TOLGA MURAT ÖZDEMİR

CONS:ZİHNİ ŞİMŞEK-SADİ ULUÇAY


ÇİFT ERKEKLER 40-49 YAŞ GRUBU
1-ERTUĞRUL POYRAZ- AYTEKİN AKDENİZ
2-AHMET ABİŞ-HASAN ÇAĞRICI
3-KEMAL DEMİREL-MESUT BARKALE
3-CENGİZ PENOL-ÜMİT ŞEN

CONS:MURAT SADIKLAR-ADEM TUNCEL


ÇİFT ERKEKLER 30-39 YAŞ GRUBU
1-AHMET KILIÇ-LEVENT ÜSTÜN
2-ENSARİ ACER-SERKAN GÜVEN
3-TUFAN YALÇIN-SERKAN GÜVEN
3-K.ALP DOĞUKANLI-HAKAN AYDINER

CONS:KIVANÇ AKÇEŞME-MUSTAFA BUDUN

MİX (KARMA) YAŞ GRUBU
1-FULYA DİKER-ÜMİT ZEDELENMEZ
2-ÜLKÜ BELİR-MEHMET ŞEN
3-SERPİL PINAR-AHMET KILIÇ
3-NESLİHAN ÖNER-TOLGA MURAT ÖZDURDU

CONS:HATİCE SÖZER KOÇANALI-MİTHAT KOÇANALI

79 Okunma
Etiketler:
Copyright © 2017 - Eskişehir Veteran Masa Tenisçileri Spor Klübü Derneği - Tüm Hakları Saklıdır.