0532 361 06 69
DUYURULAR
HABERLER
ÖNEMLİ LİNKLER
09-10 EYLÜL 2017 TURNUVA KATILIM LİSTESİ

Resim Yok

09-10 EYLÜL 2017 KATILIM LİSTESİ

HÜSEYİN FEHMİ YAVUZER       65-69               BURSA
 
ATİLLA ÇAMLIDAĞ                    
50-59               İSTANBUL
HALİT İBAK                                 65-69              İSTANBUL
SİBEL ÇALLI                               
50-59               İSTANBUL
NAİM ULU                                   40-49               AFYONKARAHİSAR
ŞENEL ALTUN                            65-69               
ESKİŞEHİR
MURAT TUZCU                           
50-59               ESKİŞEHİR
HALİL ŞAHİN                                
50-59               ESKİŞEHİR
AYHAN UYSAL                           50-59               ESKİŞEHİR
ERTUĞRUL ÖZKAN                   
50-59               ESKİŞEHİR
MUHSİN ŞEN                              
50-59               ESKİŞEHİR
ZEKİ KAYA                                  
50-59               ESKİŞEHİR
SEYHAN CANDAN                     65-69                İSTANBUL
MEHMET KARAKAŞ                  
50-59                ESKİŞEHİR
MEHMET ŞEN                            
50-59                 BURSA
ÜLKÜ BELİR                               40-49                
BURSA
HATİCE SÖZER KOÇANALI      40-49                
BURSA
MİTHAT KOÇANALI                   40-49                
BURSA
ALİ YILDIRMIŞ                           
50-59                BİLECİK
KENAN AKÇAY                          50-59                
BİLECİK
LEVENT ÜSTÜN                         30-39                
BİLECİK
AHMET KILIÇ                             40-49                
BİLECİK
YALÇIN KALAY                          60-64                KÜTAHYA
AHMET ÇULHA                         40-49                  SİVAS
MAHMUT DEMİR                       50-59                GAZİANTEP
SERKAN AKTAŞ                       30-39
ÖZCAN CEYHAN                      60-64                  SAKARYA
TANJU MERT                            50-59                  BURSA
YASEMİN FUNDA ÖNER           50-59                 İSTANBUL
YAVUZ MOL                               65-69
VEHBİ SUN                                60-64                  KÜTAHYA
ARİF UĞUR EKİNCEK               50-59                 KOCAELİ
AKİF ERCENİK                           50-59                 
KOCAELİ
CEMAL DURANLI                      50-59                 
İSTANBUL
SADİ ÖZKAN                              40-49                 İSTANBUL
ÖZGÜR KOŞKAN                       40-49                 ISPARTA
SERHAT ŞİMŞEK                       30-39                 ESKİŞEHİR
HÜSEYİN ZAFER DURUSOY     60-64
MESUT BARKALE                     40-49                  KONYA
SERPİL PINAR                           50-59                 İSTANBUL
ŞULE YILDÖN                            50-59                
 İSTANBUL
ZİHNİ TUNAY                              50-59                 İSTANBUL
NESLİHAN ÖNER                      40-49                 
İRFAN TEMİZ                             50-59                    
BİLAL SAN                                50-59                     KIBRIS
MUSTAFA NECATİ GÜNAY      50-59                   
İSTANBUL
OSMAN GÜNAL                        60-64                   İSTANBUL
VELİHAN ÇAYHAN                   30-39                   
ANKARA
SELDA AYDIN                          40-49                   
ANKARA
ENSARİ ACAR                         40-49                    
ANKARA
ÜMİT ZEDELENMEZ                50-59                   
ANKARA
ADNAN YÜKSEL                     50-59                   
ANKARA
TİMUR YERLİKAYA                 60-64                   
ANKARA
TEOMAN VARDAR                  50-59                   
ANKARA
İSMAİL HAKKI                         50-59                   
ANKARA
HASAN ÇAĞRICI                     40-49                  
ANKARA
ENGİN BÖLÜK                         50-59                 ANKARA
ZİHNİ ŞİMŞEK                          50-59                  İSTANBUL
TARIK ÖZKAN                          65-69                  İSTANBUL
SERKAN ANT                           40-49
KENAN YENİLEYEN                50-59
MURAT GÜNAY                       50-59                  
İSTANBUL
METİN ÖZKOSİF                     40-49                  BURSA
ÖNDER ORHAN                      40-49                  BURSA
SADULLAH ŞEN                     60-64                  KOCAELİ
MURAT ERDOĞAN                 50-59                  KOCAELİ
CAHİT AKSOY                           70+                  İSTANBUL
OKTAY ARAS                             70+                  İSTANBUL
H.İBRAHİM SERBEST            40-49                  
İSTANBUL
KIVANÇ AKÇEŞME                 30-39                 ESKİŞEHİR
MUSTAFA BUDUN                  30-39                 
ESKİŞEHİR
SERKAN GÜVEN                     30-39                ANKARA
FADIL OLGUNER                    60-64                LEFKOŞA KIBRIS
CAN BİNGÖL                          70+                   İSTANBUL
TÜLİN SARIPINAR KARATAŞ  50-59            BURSA
HÜSEYİN CEYLAN                     40-49            BURSA
K.ALP DOĞUKANLI                   30-39            ESKİŞEHİR
ZÜBEYDE KAN                          50-59             İSTANBUL
AYDIN DEMİRKOL                    50-59            BURSA
BURHANETTİN DEMİREL       40-49            BURSA
KEMAL DEMİREL                     50-59            BURSA
TANER ÖZDURDU                    50-59           ANKARA
TUNCAY TEMİZ                       50-59            BURSA
AYTEKİN AKDENİZ                 50-59              BURSA
SERKAN ŞENSU                      40-49           BURSA
SELÇUK KÜÇÜKAZAY            60-64            İSTANBUL 
MUSTAFA KUMDAKÇI           50-59            İSTANBUL 
ÜMİT ŞEN                                40-49            İSTANBUL
HALİL KARGIN                        60-64            BURSA 
RAHMİ ÖZMEN                       40-49            ANKARA 
SADİ ULUÇAY                         60-64            İSTANBUL 
ERTUĞRUL POYRAZ             40-49            BURSA 
RÜŞTÜ MUTLU                      50-59            İSTANBUL 
MUSTAFA TEKE                    30-39            ANKARA
GÜVEN ÖZBAYRAK              40-49            ANKARA
MURAT KASAP                      40-49            ESKİŞEHİR
TURGUT ALPTEKİN              40-49            
ESKİŞEHİR
YUSUF TUNA                         50-59            ANKARA
SELİM TÜZÜNTÜRK              40-49            BURSA   
CENGİZ PENOL                     40-49             İSTANBUL
HALUK YAZICI                       40-49            SARAY BOSNA
ESEN YAZICI                          50-59            
SARAY BOSNA
ERSUN KÜÇÜKGÜLDAL       50-59            BURSA
ENDER HARMAN                   40-49            ESKİŞEHİR
AHMET TORUN                      50-59            İSTANBUL
AHMET ERTUĞRUL HENDEN 60-64           
BÜLENT NOMER                      50-59          İSTANBUL
SABRİ İSKİT                             65-69           İSTANBUL
ALP KAMHİ                               60-64          
İSTANBUL
ALİ MURAT SADIKLAR            50-59          
İSTANBUL
FULYA DİKER                            50-59          
İSTANBUL
FERİT ATABEY                          60-64          
İSTANBUL
AHMET CEMİL ABİŞ                 50-59          ANKARA
TÜLAY DÜNDAR                       40-49          İSTANBUL
NECDET ATICI                          50-59          ANKARA
MURAT KURULAY                    30-39          ANKARA
YAVUZ SELİM KAYA                 30-39          ANKARA
ALİ AKAR                                  30-39          ANKARA
İLHAN DEMİRYARAR               40-49          ESKİŞEHİR
EMİN AY                                    50-59          KOCAELİ
FATİH BOZKURT                      
50-59          KOCAELİ   
FUAT TEKİN                              50-59          ANKARA 
KENAN ATALAY                        50-59          ANKARA    ÇİFTLERDE OYNUYACAK
ZEHRA ŞİMŞEK                        40-49          İSTANBUL
KAYA GÜLSÜN                         50-59          İSTANBUL
MUSTAFA AKAR                      60-64          
SERDAR OĞUZ                        50-59          İSTANBUL
ÖZEN ATLIHAN                        30-39          İSTANBUL
BİLAL KARAÇAYIR                  30-39          ESKİŞEHİR
CENGİZ ŞAHİN                         40-49          ESKİŞEHİR
AHMET SADIK ULUĞ               30-39          ESKİŞEHİR
AHMET YUSUF ARK                50-59          İZMİR
TOLGA MURAT ÖZDEMİR       50-59          İZMİR
ADEM TUNCEL                         40-49          İSTANBUL
FAİK ÇALIŞIR                            60-64          İSTANBUL
SALİM SEZGİNLİ                      50-59          ESKİŞEHİR 
YALÇIN KAYA DUMAN             50-59          İSTANBUL
TUFAN YALÇIN                         40-49           ANKARA
ÖZKAN ÇETİNER                      30-39          ANKARA
SALİH ÖZÇAKIR 
AYDIN ÖZDEMİR                       50-59          İSTANBUL

2190 Okunma
Copyright © 2017 - Eskişehir Veteran Masa Tenisçileri Spor Klübü Derneği - Tüm Hakları Saklıdır.