0532 361 06 69 - 0544 733 26 26
DUYURULAR
HABERLER
ÖNEMLİ LİNKLER
18-19 EYLÜL 2021 TURNUVA KATILIM LİSTESİ
1- HATİCE SÖZER KOÇANALI         BURSA               (40-49) K
2-
MİTHAT KOÇANALI                      BURSA               (50-59)
3- OSMAN GÜNAL                            MUĞLA               (60-64)
4- MEHTAP KÖM                              İSTANBUL           (50-59) K
5- ÜLKÜ BELİR                                  BURSA               (50-59) K
6- KERİM SERDAR HEPGÜLER       ESKİŞEHİR        (40-49)
7- TURGAY ALBAYRAK                     ANTALYA            (60-64)
8- YEŞİM CİNDEMİR                         ESKİŞEHİR        (50-59) K
9- SERKAN ŞENSU                           BURSA               (40-49)
10- VEHBİ SUN                                  KÜTAHYA           
(65-69)
11- ŞAKİR YETİŞEN                          ANTALYA            (50-59)
12- HALİS BOZDOĞAN                     MUĞLA             
(60-64)
13- GÜRCAN BAYSU                        BURSA               (40-49)
14- MURAT SİVRİKAŞ                       ANTALYA            (65-69)
15- 
ŞEFİK GÜLER                              BURSA              (40-49)
16- FUAT TEKİN                                ANKARA             (50-59)
17- YALÇIN KALAY                           KÜTAHYA            (65-69)
18- MUSUTAFA ALTINOK                 İSTANBUL           (60-64) 
19- HÜSEYİN BAŞTA                        SAKARYA            (50-59)
20- İLKNUR TÜZÜNTÜRK                  BURSA               (40-49) K
21- 
SELİM  TÜZÜNTÜRK                    BURSA               (40-49)
22- ÖMER ERDOĞAN                       ANKARA              
(40-49)
23- MUSTAFA YÜCELEN                  KÜTAHYA             
(60-64)
24- 
ZİHNİ TUNAY                              İSTANBUL            (50-59)
25- BURCU BAŞARAN                     
İSTANBUL            (40-49) K
26- MUSTAFA AKAR                         
İSTANBUL            (60-64) 
27- FEHMİ YAVUZER                        BURSA                 (70-74)
28- ŞENEL ALTUN                            ESKİŞEHİR           
(70-74)
29- AYHAN UYSAL                           
ESKİŞEHİR            (50-59)
30- MURAT TUZCU                         
ESKİŞEHİR            (50-59)
31- ERTUĞRUL ÖZKAN                   
ESKİŞEHİR            (50-59)
32- AHMET ŞAHAN                          MUĞLA                   
(50-59)
33- CAN DEMİRÇAY                        İSTANBUL              (60-64)
34- HÜSEYİN AVCI                          KIRIKKALE             (50-59)
35- ORHUN ÖRER                           AYDIN                     (50-59) 
36- SABRİ METİN İSKİT                  İSTANBUL               (70-74) 
37- GÜLTEKİN ALKİRAZ                  ANTALYA                 (50-59) 
38- AYKUT CEM SAFOĞLU            İSTANBUL                (50-59)
39- TURHAN ÖNDE                        
İSTANBUL                 (50-59) 
40- FULYA DİKER                            İSTANBUL                (50-59) K
41- MUHARREM GÖKDEMİR         İZMİR                        (50-59) 
42- HAZIM ŞENEL                           GİRESUN                 (50-59)
43- KÜRŞAT ÇAVUŞOĞLU             ANTALYA                   (60-64)
44- FERİT ATABEY                          İSTANBUL                (65-69)
45- KENAN YENİLEYEN                 İSTANBUL                 (60-64)
46- KENAN ATALAY                         İSTANBUL                (40-49)
47- SADİ ÖZKAN                             
İSTANBUL                 (50-59)
48- HALİL İBRAHİM SERBEST       
İSTANBUL                  (50-59)  
49- MUSTAFA KUMDAKÇI              İSTANBUL                 (60-64)
50- FİLİZ KUMDAKÇI                      İSTANBUL                 (50-59) K
51- CELAL ÖZAL                             
İSTANBUL                  (65-69)
52- FERHAT ERDURAN                  İSTANBUL                 (50-59)
53- LÜTFULLAH BEŞİROĞLU        İZMİR                         (40-49)
54- CAN BİNGÖL                             İSTANBUL                  (70-74)
55- ENGİN KÖMÜRLÜ                     YALOVA                     (40-49)
56- ALİ YILDIRMIŞ                           BİLECİK                     (60-64)
57- TÜLİN KARATAŞ                        BURSA                       (50-59) K
58- YUSUF TUNA                            ANKARA                      (50-59)
59- AYKUT PINAR                            BURSA                        (40-49)
60- TUNCAY TEMİZ                          BURSA                        (50-59)
61- HASAN MERCAN                       ESKİŞEHİR                  (40-49)
62- İSMAİL HAKKI YİĞİT                  ANKARA                       (60-64)    
63- CEM HANYALOĞLU                   İSTANBUL                    (60-64)
64- BEKİR TECİMEROĞLU              İSTANBUL                     (65-69)
65- ÖZGÜR BARIŞ KARACA           ANKARA                         (40-49)
66- ATİLLA TAŞTAN                          MUĞLA                           (65-69)
67- AYTEKİN AKDENİZ                    BURSA                            
(60-64) 
68- MUHAMMET MERCAN              ANKARA                         
(60-64)
69- HÜSEYİN CEYLAN                    BURSA                           
(40-49)
70- ÖNDER ORHAN                        
BURSA                           (40-49)  
71- CENGİZ PENOL                        
İSTANBUL                      (40-49) 
72- EMRAH KOCABEY                    ISPARTA                       
(40-49) 
73- İBRAHİM ERKEK                       
ISPARTA                        (40-49) 
74- RUKNETTİN ÖZTÜRK               
ISPARTA                        (50-59) 
75- RAMİZ SERKAN AKTAŞ            BURSA                          
(40-49) 
76- ADEM TUNCEL                          
İSTANBUL                     (40-49) 
77- MURAT YILDIRIM                      
İSTANBUL                     (40-49) 
78- ENSARİ ACAR                           ANKARA                        (50-59)
79- ERCAN ÖZMEN                        
ANKARA                        (50-59)
80- KORAY ER                                
ANKARA                        (40-49)
81- SUAT UĞURLU                         İSTANBUL                     
(40-49)
82- MUHSİN ŞEN                           ESKİŞEHİR                    
(60-64)
82- SEYHAN CANDAN                   İSTANBUL                      (70-74)
84- TANER ÖZDURDU                   ANKARA                         (50-59)
85- EROL BAYRAKÇI                     
ESKİŞEHİR                    (40-49)
86- BEKTAŞ AYDOĞAN                  ALMANYA                      
(65-69)
87- ADEM UZUN                              ZONGULDAK                (40-49)
88- SERDAL ŞENTÜRK                  İZMİR                             
(50-59)
89- ALİ SEVİNÇ                               İZMİR                           
 (40-49)
90- KEMAL DEMİREL                      BURSA                          (50-59)
91- ERTUĞRUL POYRAZ                BURSA                         
 (50-59) 
92- SEVDA DÖNMEZ                     ZONGULDAK                 
(40-49)
93- TANER ÇITIR                            İSTANBUL                      
(50-59)
94- HALİT İBAK                               
İSTANBUL                      (70-74)
95- EMİN AY                                    GEBZE                           
(50-59)
96- MESUT BARKALE                    KONYA                           
(50-59)
97- RAMAZAN KURU                      ANKARA                        
(40-49)
98- GÖKMEN YILMAZ                     
ANKARA                        (40-49)
99- ÖMER MURAT SARAÇ              İZMİR
                            (50-59)
100-MEHMET YURTERİ                  İZMİR                           
(40-49)
101-RAMAZAN ÇELİKMEZ              ANTALYA                      
(40-49)
102-SAVAŞ MOLUHAN                     
İZMİR                           (50-59)
103-
A.FARUK PINAR                        MANİSA                       (70-74)
104-MEHMET ŞEN                           BURSA                         (50-59)
105-SALİM SEZGİNLİ                      ESKİŞEHİR                   (60-64)
106-SALİM ÖZTABAK                      ESKİŞEHİR                   
(50-59)
107-MUHAMMET DAYANI                İRAN                             
(40-49)
108-İMADETTİN MARDİNİ               SURİYE                         
(50-59)
109-İSMAİL DEREBAŞI                    ZONGULDAK                
(40-49)
110-OSMAN KUM                             İZMİR                             (70-74)
111-RAMAZAN SONER BUĞRA   
    İZMİR                            (60-64)
112-İSMAİL İNCE                              
İZMİR                            (40-49)
113-İRFAN TEMİZ                             KIRIKKALE                   (60-64)
114-SADULLAH ŞEN                        GEBZE                         (65-69)
115-ZEKAİ SOYADLI                         KIBRIS                         
(50-59)
116-ENGİN BÖLÜK                           ANKARA                       (50-59)

117-CİHANGİR TOKÖZ                     ANTALYA                     
(40-49) 
118-SERKAN GÜVEN                       ANKARA                      
(40-49)
119-MUNİR BİRGÜL                         İZMİR                           
(50-59)
120-SAİME HOFSESS                     
İZMİR                           (50-59) K 
121-ŞAHİDE TEMİZKANLI               ESKİŞEHİR                 
(50-59) K
122-SELÇUK KÜÇÜKAYAZ             İSTANBUL                    (65-69)
123-ZAFER AŞIK                              ANKARA                      
(40-49)
124-HASAN ÇAĞRICI                      
ANKARA                      (40-49)  
125-AHMET YUSUF ARK                İZMİR                           
(50-59)
126-UMUT BECENE                        BURSA                       
(40-49)
127-MEHMET EMİN ÖZBAĞCI        GEBZE                       
(50-59)
128-MUSTAFA ASPARUK                MERSİN                      (70-74)
129-VELİHAN ÇAYHAN                    ANKARA                     (30-39)
130-ALP KAYMAN                           
ANKARA                      (40-49)
131-AZİZ DOĞUŞ ARDA                 KÜTAHYA                    
(40-49)
132-YALÇIN GÜLSEVER                
KÜTAHYA                    (50-59)
133-AHMET E.HENDEN                 İSTANBUL                   (65-69)
134-BÜLENT ERDEMİR                  BURSA                       (40-49)
135-İBRAHİM EKE                         KONYA                        
(50-59)
136-EROL KÖMÜRLÜ                    YALOVA                     
(40-49)
137-ADNAN YÜKSEL                     ANKARA                     (50-59)
138-MUSTAFA TEMİZ                    KÜTAHYA                    
(50-59)
139-H.BAYBARS ERDOĞAN         İSTANBUL                   
(50-59)
140-MUHAMMET EKİNCİ              ERZİNCAN                  (30-39)
141-HASAN AĞARI                        KÜTAHYA                   
(50-59) 
142-MURAT IŞIK                             ANKARA                     (40-49)
143-SİNA KEYHAN                         
TRABZON                   (30-39) 
144-HAKAN TOPRAK                     
TRABZON                   (30-39) 
145-KEMAL SAĞ                             ADANA                        (65-69)
146-TAMER AĞAR                          
ADANA                        (60-64)
147-KEMAL DEVELİ                       
ADANA                         (65-69) 
148-H.BASRİ SAYGI                       
ADANA                        (50-59) 
149-ŞULE YILDÖN                         İSTANBUL                   (50-59) K
150-NESLİHAN ÖNER                    ANKARA                     
(50-59) K
151-HANİ REFAİİ                           
LÜBNAN                      (30-39)
152-REDWAN REFAİİ                    
LÜBNAN                      (40-49)
153-MARYA SADEK                       LÜBNAN                      (40-49) K
154-Y.ZEYTUN AKKAYA                 İSTANBUL                   
(50-59) K
155-SEMRA KARADENİZ              İSTANBUL                   
(50-59) K 
156-MUSTAFA GÜNAY                  
İSTANBUL                   (60-64)
157-BİLAL SAN                              ANKARA                      (60-64)
158-ALA MOHAMMET ZAMİL       AFYON                         
(30-39)
159-NAİM ULU                              AFYON                         
(50-59)
160-ÜMİT ZEDELENMEZ             ANKARA                       
(50-59)
161-M.SERDAR ALBAYRAK        
 ANKARA                       (65-69)
162-NECDET ATICI                       
ANKARA                       (60-64)
163-TUNCAY AKÇADAĞ               İSTANBUL                    (50-59)

164-MUSTAFA TEKE                    ANKARA                        (30-39)

165-DURAN OKUR                      AKHİSAR                       
(50-59)
166-SERCAN BUZUNOĞLU        MANİSA                         
(30-39)
167-SERDAR OĞUZ                    İSTANBUL                      
(50-59)
168-AHMET ORUÇ EREM           
İSTANBUL                     (50-59)
169-MURAT ÜRETME                  KÜTAHYA                      (40-49)
170-KEMAL BATU AKEL              
İSTANBUL                     (50-59)
171-CENGİZ ÇELEN                    ANTALYA                       
(40-49)
172-GÜRAY AKYÜZ                     KUŞADASI                    
(50-59)
173-Ö. AŞKIN DÖĞERLİOĞLU    ANKARA                       
(50-59) 
174-ATİLLA ERYILDIZ                  İSTANBUL                    
(50-59) 
175-KEMAL SİNAL                        BURSA                       
(50-59) 
176-TEOMAN VARDAR               ANKARA                       (60-64)
177-BEKİR YILDIRIM                 
ANKARA                       (30-39)
178-ARİF SEDELE                      İSTANBUL                    (50-59)

179-AHMET CEMİL ABİŞ           ANKARA                        (60-64)
180-SELİM KURTULMUŞ          İSTANBUL                     (50-59)



(3276) Okunma
30-08-2021 23:41
Copyright © 2021 - Eskişehir Veteran Masa Tenisçileri Spor Klübü Derneği - Tüm Hakları Saklıdır.